akgunler.parca@agco.com.tr

AGCO Parts Kataloğu

AGCO Parts Kataloğu, Massey Ferguson makinanız için parça bilgilerini kolaylıkla bulmanızı sağlayan, çevrimiçi kataloğumuzdur.

Web sitesinin işlevleri şunları içerir:

  • Tüm parça detayları ve çizimlerini sunar
  • Parça listesini e-mail ile bölge bayinize göndermenizi sağlar
  • Tüm mevcut İnternet tarayıcılarla uyumludur
  • Tüm dünyada 14 farklı dilde mevcuttur
  • Çoklu dil desteği
  • Tüm modelleri kapsar

Kullanıcı adı ve şifrenizi almak için Massey Ferguson bölge bayiniz ile irtibata geçin.

Daha fazla bilgi edinmek içinwww.agcopartsbooks.com adresini ziyaret ediniz.

Seçenekler ve Aksesuarlar

Bugünün tarımı, aile işletmeniz ile birlikte gelişebilen makineler talep eder.  Ağırlıklardan, makaralara, hidrolik bağlantılardan yüksek teknolojili MF otomatik sürüş sistemlerine kadar çok geniş bir aksesuar yelpazesine ve bayiniz tarafından size sunulacak bir çok opsiyona sahibiz. Konforunuz için koltuk seçenekleri, ses sistemleri, içecek soğutucular ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Size sunduğumuz her ürün, uyumluluktan güvenliğe, dayanıklılıktan performansa her yönden MF mühendisleri tarafından incelenir. Her türlü teknik eğitim ve özel MF alet setlerine sahip olan bayilerimiz ve servislerimiz profesyonel montaj hizmetlerini sizlere sunar. Bayilerimiz size gereksinim duyabileceğiniz aksesuarlar ve bunlardan nasıl en iyi şekilde faydalanacağınız konusunda uzman tavsiyelerde bulunacak donanıma sahiptir.

10+

Artık üretimi durmuş eski model traktörler için oluşturduğumuz yedek parça ürün serisidir. MF makinelere yaşamları boyunca destek sağlama sözümüzü yerine getirmek içindir.

Massey Ferguson olarak, 10+ ürünler ile genel olarak MF 100, MF 200, MF 300, MF 500, MF 2000, MF 3000, MF 4200, MF 4300, MF 6200, MF 8100, MF 8200 Serisi traktörlere ve MF 24 ve MF 800 biçerdöverlere parça sağlıyoruz.

10+ Parçalar dizisi, eski modeller için spesifik gereksinimleri tanır ve güncel olmayan tasarımları da bünyesine katarak onlara ekstra bir destek verir.

Bu size eski makineler için ekonomik bir tamir çözümü sunar ve traktörünüzün maksimum performans ile korunmasına ve tamir edilmesine olanak tanır.  Bu parçalar yan sanayi imalatı değil, aksine orijinal veya MF onaylı yedek parçalardır.

Tüm bunlardan daha önemlisi, 10+, 1 yıl AGCO tarafından garanti kapsamındadır. Ve parçayı yetkili MF servisinde taktırırsanız işçilik ücreti de garantiye dahildir.

10+ Parçaları buraya tıklayarak görebilirsiniz. Size en yakın Massey Ferguson Yetkili Bayisi ile irtibata geçip avantajlı ürün ve çözümleri öğrenin.

Makinenizin orijinalliğini korumak istiyorsanız 10+‘dan başkasına bakmanıza gerek yok!

Orjinalini kullanın, Massey Ferguson’unuzu Koruyun.

Tamamlayıcı Ürünler

Massey Ferguson bayileri sadece orijinal AGCO Yedek Parça bulundurmakla kalmaz aynı zamanda sizin işiniz için gerekli olan tüm EKSTRA AGCO tamamlayıcı ürünlerini de size sunar. Bayinizi düzenli olarak ziyaret ettiğinizi biliyoruz, bu nedenle istediğiniz her şeyi bir kerede alabilmeniz ve tüm gereksinimleriniz için tek alışveriş noktası sağlamak bizim için önemlidir. Geniş ürün yelpazemizde Massey Ferguson orijinal motor yağları ve antifriz de dahil olmak üzere pek çok ürün bulunur.